Markus ir K°. Steakhouse restoranas Vilniuje
LT RU EN

Apie restoraną

TripAdvisor rekomenduoja

Restoranas Markus ir K°  sėkmingai dirba nuo 1995 metų. Restoranas įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, netoli Rotušės aikštės, tačiau atokiau nuo miesto šurmulio. Pagrindinėje salėje gali susėsti 40 svečių, o rūsyje įrengtos šešių ir šešiolikos vietų salės.

Jau pavasario pabaigoje ir visu šiltuoju metų laiku galima praleisti laiką jaukioje restorano lauko kavinėje.

Restoranas Markus ir K° garsėja gera virtuve: didelės porcijos, patiekalai gaminami iš šviežių ir kokybiškų produktų, valgių receptai sukurti mūsų restorano kulinarų. Jautienos didkepsniai („steikai“) - tikras Markus ir K° pasididžiavimas. Svečiai patys pasirenka garnyrus bei padažus prie karštųjų patiekalų. Restorano virėjai gali paruošti patiekalus, atsižvelgdami į svečių pageidavimus, o paslaugūs padavėjai  - serviruoti stalą pagal renginio temą. Didelis pasirinkimas ir restorano bare - rinktiniai vynai, prancūziški konjakai, škotiški, airiški, amerikietiški ar japoniški viskiai.

Restorane daug dėmesio skiriama, kad lankytojai niekada nepasigestų geros muzikos, atitinkančios kamerinę restorano aplinką. Klasikinis džiazas, ilgesingas bliuzas - savita Markus ir K° kolorito dalis. Dažnai čia grojantys profesionalūs muzikantai ir šiokiadienių vakarus paverčia netikėta švente.

Stilingas, šiltumu ir ramumu alsuojantis restoranas Markus ir K° tinka bet kokiai progai: verslo pietums, romantiškai vakarienei ar tiesiog maloniam pasisėdėjimui. Susidomėjote? Mielai kviečiame ir laukiame!

Restoranas MARKUS IR KO

M. Antokolskio g. 11, LT-01131 Vilnius
Tel. +370 5 2623185, +370 686 63203


info@markusirko.lt