Apie restoraną

Restoranas Markus ir Ko  sėkmingai dirba nuo 1995 metų. Restoranas įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, netoli Rotušės aikštės, tačiau atokiau nuo miesto šurmulio. Pagrindinėje salėje gali susėsti 40 svečių, o rūsyje įrengtos šešių ir šešiolikos vietų salės.

Jau pavasario pabaigoje ir visu šiltuoju metų laiku galima praleisti laiką jaukioje restorano lauko kavinėje.

eksterjeras
maistas
kepsnys
karpacio
maistas

Restoranas Markus ir Ko garsėja gera virtuve: didelės porcijos, patiekalai gaminami iš šviežių ir kokybiškų produktų, valgių receptai sukurti mūsų restorano kulinarų. Jautienos didkepsniai („steikai“) – tikras Markus ir Ko pasididžiavimas. Firminio didkepsnio MARKUS ypatingo skonio paslaptis – brandinta jautienos išpjova ir marinatas, į kurio sudėtį įeina specialios žolelės, brendis ir grilio prieskoniai. Mūsų restorane galite patys išsirinkti jums labiausiai patinkantį garnyrą ar padažą prie karštųjų patiekalų. Restorano virėjai gali paruošti patiekalus, atsižvelgdami į svečių pageidavimus, o paslaugūs padavėjai  –  serviruoti stalą pagal renginio temą.

Restorane daug dėmesio skiriama, kad lankytojai niekada nepasigestų geros muzikos, atitinkančios kamerinę restorano aplinką. Klasikinis džiazas, ilgesingas bliuzas – savita Markus ir Ko kolorito dalis. Dažnai čia grojantys profesionalūs muzikantai ir šiokiadienių vakarus paverčia netikėta švente.

Stilingas, šiltumu ir ramumu alsuojantis restoranas Markus ir Ko tinka bet kokiai progai: verslo pietums, romantiškai vakarienei ar tiesiog maloniam pasisėdėjimui. Susidomėjote? Mielai kviečiame ir laukiame!

aplinka